м. Київ
Розрахунок вивіски

Світлодіодне вуличне освітлення

Світлодіодне вуличне освітлення

Світлодіодне підсвічування вулиць

Діоди - прекрасний альтернативний варіант неоновим, люмінесцентним джерелам світла і лампам розжарювання. 
Світлодіодне освітлення для вулиць відрізняється зручністю, простотою і ефективністю. Також воно підходить і для приватного застосування.

Застосування світлодіодних джерел світла

  • Для освітлення вулиць, проспектів, алей;
  • Для освітлення автомобільних стоянок, пішохідних зон, підземних пішохідних переходів, станцій метрополітену, автодоріг, мостів;
  • Для освітлення прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків;
  • Для освітлення архітектурних форм різних розмірів;
  • Для освітлення зовнішніх, внутрішніх об'єктів різного призначення;
  • Для освітлення з/д платформ і станцій, портів, доків і т.д.

Світлодіодне вуличне освітлення і його переваги

Основна перевага світлодіодного вуличного освітлення полягає в можливості включення всіх джерел світла в єдину систему, управління якою виконується в автоматичному або ручному режимі. Застосування програмованих контролерів дозволяє регулювати яскравість світла виходячи з різних факторів. Світлодіодне вуличне освітлення відрізняється практичністю і зручністю.

За допомогою архітектурного світлодіодного освітлення можна вигідно підкреслити особливості фасадів історичних будівель та інших споруд. Даний вид підсвічування не тільки підвищує привабливість і безпеку міста, а й скорочує міський бюджет.

Переваги світлодіодного вуличного освітлення


  Системи світлодіодного освітлення вулиць стійкі до опадів і механічних пошкоджень. Міцний корпус з особливого полікарбонату стійкий до впливу ультрафіолету.
До складу світлодіодних джерел світла не входить ртуть та інші шкідливі компоненти, що робить їх абсолютно безпечними для зовнішнього середовища і людини. Окремі елементи освітлювальних приладів не потребують спеціальної утилізації.

Вуличні світлодіоди споживають малу кількість електроенергії і не вимагають технічного обслуговування. Перегорання діодів трапляється вкрай рідко.
Завдяки конструктивним особливостям світлодіодних світильників, потоки світла не спрямовані вгору і виключають потрапляння світла у вікна житлових будинків.
Якщо від звичайних ламп виходить жовте світло, то світлодіодні джерела світла дають можливість підібрати необхідний по тепловій температурі відтінок.

Для створення систем вуличного освітлення застосовуються прожектори ELF від 10 до 50 Вт.