м. Київ
Розрахунок вивіски

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Здебільшого світлотехніка, запропонована компаній ELF, призначена для створення зовнішньої реклами, оскільки даний сегмент ринку світлодіодної продукції при розробці розглядається як пріоритетний напрямок діяльності.

Світлодіодне підсвічування об'ємних букв

Організація світлодіодного підсвічування об'ємних букв, а також рекламних та інформаційних вивісок виконується за допомогою світлодіодних модулів ELF, що виготовляються в декількох типорозмірах.

Для підсвічування конструкцій з невеликою глибиною і вузьких просторів в буквах застосовуються світлодіодні модулі ELF ULTRA, модулі серій ELF VIVO+ ELF Vivo-2019 з одним світлодіодом, що відрізняються невеликими розмірами. Модулі з 2-ма і 3-ма діодами призначені для виробів зі стандартними габаритами. Великі, глибокі конструкції оснащуються модулями з 4-ма діодами.

Правильно встановлені світлодіодні модулі забезпечують рівномірне та яскраве підсвічування. Обчислити необхідну кількість світлодіодів і правильно розподілити модулі всередині конструкції можна, знаючи її форму і розміри.

Переваги світлодіодного підсвічування:
  • Несуттєве споживання електроенергії призводить до економії в 2-3 рази більше, ніж при використанні люмінесцентних та неонових ламп;
  • Хороша яскравість;
  • Не тьмяніє в зимовий час;
  • Термін служби перевищує 50 000 годин;
  • Міцність і надійність вивісок;
  • Світлодіоди працюють при напрузі 12 В, що забезпечує більш безпечну експлуатацію.


Контражурна підсвітка об'ємних конструкцій невеликих розмірів

Найчастіше при створенні рекламних конструкцій потрібно підсвітити невеликі елементи (написи, логотипи) висотою від 5 см. В таких випадках часто застосовується контражурна підсвітка за допомогою світлодіодних модулів ELF ULTRA. Дані вироби вигідно відрізняються від світлодіодних стрічок - відпадає необхідність пайки під час комутації ELF ULTRA, альтернативою є стандартне скручування і термоусадочний кембрік. Всі модулі відрізняються герметичністю, що забезпечує їх безпечну експлуатацію на відкритому повітрі. Для отримання такого ефекту рекламну конструкцію слід розташовувати на відстані не менше 3-4 см від стіни з матовою поверхнею.

Підсвічування світлових коробів 

Популярність світлодіодного підсвічування світлових коробів обумовлена високою енергоефективністю світлодіодів. Найбільш вигідним варіантом з оптимальним співвідношенням ціна / яскравість освітлення на одиницю площі є модулі із лінзою нових серій, наприклад ELF Vivo-2019. Світлова ефективність модулів серії ELF Vivo-2019 становить близько 150 Лм / Вт, завдяки чому і забезпечується засвічення всього короба, а яскравість лицьової поверхні сягає 2000 Лм при мінімальній кількості світлодіодів. При цьому досягається 30-50%-ва економія на блоках живлення (в порівнянні із попередніми серіями).

Декоративне оформлення фасадів

Ефектне освітлення фасадів виробничих і офісних будівель зможе привернути увагу нових клієнтів, що позитивно позначиться на розвитку бізнесу. Для цього застосовуються світлодіодні стрічки , декоративні лампи, швидкомонтовані діоди, кластери, стробоскопи різного кольору і т.

Світлова світлодіодна анімація

Продукція ELF дозволяє втілити практично будь-які ідеї, що стосуються світлових ефектів. Для цього застосовується світловий контролер з комплектом анімаційних програм і можливістю запрограмувати конкретну композицію. Вибираючи дане обладнання, необхідно враховувати кількість і потужність підтримуваних каналів. Контролери ELF дозволяють створювати і прості світлові комбінації, і складні ефекти.

RGB освітлення - системи з плавною зміною кольору

Все частіше в дизайні торговельних площ, житлових приміщень, розважальних комплексів і суспільних установ застосовується світлодіодне підсвічування у вигляді RGB-систем, що дозволяють плавно змінювати колір. Даний ефект забезпечується за рахунок поєднання синього, червоного і зеленого кольорів. Оснащення спеціальним контролером дозволяє керувати освітленням і вибирати необхідну комбінацію кольору. Серед широкого асортименту обладнання від компанії ELF є моделі з підтримкою дистанційного керування. Дане світлодіодне підсвічування з ефектом RGB передбачене в модулях, лінійках, стрічках і кластерах.