м. Київ
Розрахунок вивіски

Застосування

Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Здебільшого, світлотехніка запропонована компанією ELF, призначена для створення зовнішньої реклами, оскільки даний сегмент ринку світлодіодної продукції при розробці розглядається як пріоритетний напрямок діяльності.

Для підсвічування конструкцій з невеликою глибиною і вузьким простором в в буквах, застосовуються світлодіодні модулі ELF ULTRA, модулі серій ELF VIVO+ та ELF Vivo-2019 з одним світлодіодом, що відрізняються невеликими розмірами. Модулі з 2-ма і 3-ма діодами призначені для виробів зі стандартними габаритами. Великі, глибокі конструкції оснащуються модулями з 4-ма діодами.

Правильно встановлені світлодіодні модулі забезпечують рівномірне та яскраве підсвічування. Обчислити необхідну кількість світлодіодів і правильно розподілити модулі всередині конструкції можна, знаючи її форму і розміри.

Читати далі >>
 

Інтер'єрне освітлення

Інтер'єрне освітлення

Підсвічування будинку за допомогою світлодіодів стала дуже популярною багато в чому завдяки їх енергоефективності та економічності. Інша причина - високий рівень безпеки. Світлодіоди мають дуже просту і надійну конструкцію. Працюючи з низькою напругою, світлодіодне освітлення будинку не утворює ультрафіолетового чи іншого шкідливого випромінювання і не несе загрози для навколишнього середовища та здоров'я людини.

Дуже цікаво виглядає зовнішня декоративна підсвітка будівлі. Діоди не нагріваються під час роботи, тому їх можна монтувати так, як це необхідно для створення максимально виразного екстер'єру. Монтаж системи світлодіодного освітлення будинку забезпечує приємне яскраве світло на дуже тривалий термін.

Читати далі >>
 

Світлодіодне вуличне освітлення

Світлодіодне вуличне освітлення

Діоди - прекрасний альтернативний варіант неоновим, люмінесцентним джерелам світла і лампам розжарювання. 
Світлодіодне освітлення для вулиць відрізняється зручністю, простотою і ефективністю. Також воно підходить і для приватного застосування.

Читати далі >>
 

Світлодіодне підсвічування стелі

Світлодіодне підсвічування стелі

RGB-світлодіодне підсвічування для стелі відрізняється універсальністю, економічністю і практичністю. Вона дає можливість створити унікальний світловий дизайн в приміщенні, наповнити його приємним природним світлом. Плавне регулювання яскравості світлового потоку виконується за допомогою контролера.

Популярне світлодіодне RGB підсвічування стелі не створює непотрібних тіней, що досить важливо для зонування приміщень. Використання світлодіодного підсвічування для натяжної стелі забезпечує рівномірний розподіл світла. На відміну від традиційних джерел світла, для діодів характерно м'яке і приємне освітлення. RGB-стрічки дозволяють створювати складну світлодинаміку.

Читати далі >>
 

POS-матеріали

POS-матеріали

Бізнес і його правила на даний момент зробили крок далеко вперед. Зараз існує безліч ходів, які можуть підвищити продажі будь-якого магазину. І один з найефективніших - реклама! Грамотне оформлення вітрини будь-якого магазина підвищить прибуток і приверне нових клієнтів. У ситуації гострої товарної конкуренції зробіть акцент на що продає дизайні вітрини, який допоможе збільшити продажі на 50-200%!

Пам'ятайте, що спеціально відведені місця продажів повинні залучати покупців. Ефектним прийомом в даному випадку є створення вітрини або торгової точки з використанням світлодіодної продукції ELF.

Читати далі >>
 

Світлові короби

 Світлові короби

Світловий короб (lightbox) - це об'ємна рекламна конструкція з підсвічуванням зсередини. Як правило буває прямокутної, овально-круглої, а також будь-якої іншої складної форми.

Світлові короби є популярним видом рекламних вивісок. Довіривши виготовлення професіоналам, Ви отримаєте чудове рекламне поле, на якому можна розмістити будь-яку рекламну інформацію.
Технологія виготовлення, так само як і матеріали, може бути різна. Внутрішня підсвітка короба формується за рахунок вмонтованих світлодіодних модулів або стрічок. Грамотний підхід в розрахунку підсвічування дає мождивість максимально рівномірно розподілити світло, так що в результаті Ви отримуєте акуратний, естетичний і ефектний рекламний носій.

Читати далі >>