Режим роботи: з 9:00 до 18:00
м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21, Бізнес центр "ВЕСТА".
Розрахунок вивіски

Новини

Тест блоків живлення для світлодіодів: 5 експериментів Світлодіоди є невід'ємною частиною сучасної зовнішньої реклами. Найчастіше, вихід з ладу вивіски пов'язаний саме з неякісними джерелами світла.

Блоки живлення від різних виробників можуть мати однаковий корпус, але компонентна база буде кардинально відрізнятися. Перевірити якість комплектуючих джерела живлення можна тільки в лабораторних умовах. 

В нашому відео ми наочно покажемо чим відрізняються блоки живлення перевірених постачальників від аналогів, які заполонили сучасний ринок комплектуючих для зовнішньої реклами і до яких наслідків це може призвести. 

видео3.png

Економія на джерелі живлення може привести до непоправних наслідків.
Купуйте блоки живлення тільки у перевірених постачальників! 

 
Зацікавила пропозиція?
Залиште заявку:
Ваше ім'я *
Телефон *
E-mail *
Компанія
Коментар
* — поля, обов’язкові до заповнення
Ми не передаємо контактну інформацію третім особам, використовуємо її виключно для інформування про спеціальні акції та знижки нашої компанії
 
Другие новости
10.10.2019 09:43:00
Поздравляем Вас с наступающим Днем защитника Украины и Покрова Пресвятой Богородицы!
От всей души хотим пожелать вам крепких сил и веры, бравых идей и добрых надежд, уверенных планов и удачи, неугасающего оптимизма и выполнения всех поставленных задач.
01.10.2019 10:30:00
Тест блоков питания для светодиодов - 5 экспериментов
В нашем видео мы наглядно покажем чем отличаются блоки питания проверенных поставщиков от аналогов, которые заполонили современный рынок комплектующих для наружной рекламы и к каким последствиям это может привести.
27.09.2019 12:41:00
Спасибо всем, кто посетил наш стенд на выставке REX 2019!
Кто не успел посетить выставку REX 2019, актуальный прайс-лист и каталог светодиодной продукции ELF представлены на сайте.