Режим роботи: з 9:00 до 18:00
м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21, Бізнес центр "ВЕСТА".
Розрахунок вивіски

Про компанію

Заснована в 1995 році, компанія WRS завоювала і міцно утримує лідируючі позиції на ринку поставок матеріалів і устаткування для виробництва зовнішньої реклами на території України.

Будучи ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній як EGL, MultiCam, SIET, Brollo, Anderson, Keencut, Stalex, а також офіційним дистриб'ютором компаній Tapco, NeonPro, Hongba, Palram, Hypertherm, ACL, Magnabend, Xenetech, Microlens Technology, Svarga і інших, WRS пропонує найкращі і сучасні технології, опираючись на якість і довготривалі партнерські відносини.

Будучи розробником рішень, в яких втілені останні технологічні досягнення в області створення світлодіодної техніки, WRS представляє відомий бренд ELF.

Продукція під маркою ELF спрямована на реалізацію широкого спектру світлотехнічних проектів на основі світлодіодних джерел світла. Використовуючи світлодіодні модулі, стрічки і пікселі ELF, можлива реалізація найамбітніших задумів для рекламного, внутрішнього та зовнішнього освітлення.

З огляду на зростаючий інтерес до продукції на базі світлодіодів, компанія WRS безперервно розширюється. Прагнучи до довгострокового і взаємовигідного партнерства, на сьогоднішній день існує ряд компаній-дилерів, які роблять продукцію ELF доступною для кожного.

Співробітники компанії WRS в Києві завжди допоможуть Вам з вибором потрібної продукції.