м. Київ
Розрахунок вивіски

Про компанію

Компанія ВРС ДІДЖИТАЛ УКРАЇНА завоювала і міцно утримує лідируючі позиції на ринку поставок матеріалів і устаткування для виробництва зовнішньої реклами на території України.

Будучи ексклюзивним дистриб'ютором таких компаній як EGL, MultiCam, SIET, Brollo, Anderson, Keencut, Stalex, а також офіційним дистриб'ютором компаній Tapco, NeonPro, Hongba, Palram, Hypertherm, ACL, Magnabend, Xenetech, Microlens Technology, Svarga і інших, WRS пропонує найкращі і сучасні технології, опираючись на якість і довготривалі партнерські відносини.

Будучи розробником рішень, в яких втілені останні технологічні досягнення в області створення світлодіодної техніки, ВРС ДІДЖИТАЛ УКРАЇНА представляє відомий бренд ELF.

Продукція під маркою ELF спрямована на реалізацію широкого спектру світлотехнічних проектів на основі світлодіодних джерел світла. Використовуючи світлодіодні модулі, стрічки і пікселі ELF, можлива реалізація найамбітніших задумів для рекламного, внутрішнього та зовнішнього освітлення.

З огляду на зростаючий інтерес до продукції на базі світлодіодів, компанія ВРС ДІДЖИТАЛ УКРАЇНА безперервно розширюється. Прагнучи до довгострокового і взаємовигідного партнерства, на сьогоднішній день існує ряд компаній-дилерів, які роблять продукцію ELF доступною для кожного.

Співробітники компанії ВРС ДІДЖИТАЛ УКРАЇНА в Києві завжди допоможуть Вам з вибором потрібної продукції.